سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک

 

مرمریت مشکی گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک دارای زمینه مشکی  یا نوک مدادی می باشد با خط ها و شال های طلایی و گاها سفید بر روی آن که جلوه ای بسیار زیبا به سنگ مرمریت گلدن بلک می بخشد.

سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک در معدن های متفاوتی در نقاط مختلف کشور استخراج می شود که از جمله سنگ مرمریت گلدن بلک در شهر محلات و شهر کاشان و همچنین شهر یزد می باشد زمینه رنگی سنگ مرمریت گلدن بلک محلات  نوک مدادی می باشد و خظ های طلایی آن نسبتا بیشتر و ریزتز نسبت به سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان می باشد. سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان زمینه ای کاملا تیره داشته و گاها خط های سفید نیز در کنار خطوط طلایی نسبتا ضخیم خود نمایی می کند.

سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک جهت استفاده در حاشیه ها، قرنیزها، دور آسانسور، شمشیری راه پله و زیرپله بسیار مناسب می باشد. ترکیب سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک با سنگهای کرم مانند سنگ مرمریت کرم طلایی آباده بسیار پیشنهاد می شود.

سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک بصورت اسلب و تایل تولید و عرضه می شود. طراحان محترم اخیرا در طراحی های خود در فضاهای لابی بسیار از سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک استفاده می کنند.

 

سنگ های مرمریت هم انواع ضعیف و قوی دارند. این قوت و ضعف را با روشهای مختلفی می‌توان تشخیص داد. تجربه شخصی، سؤال از فروشندگان سنگ، استفاده از جداول مقاومت فشاری و سایشی و بازدید‌های موردی میتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. برای کف راه پله و فضاهای مشاع لازم است از مرمریت‌های محکمتر و مقاومتری استفاده کرد.