مرمریت گلدن بلاک

مرمریت گلدن بلاک
امروز در صنایع سنگ اتفاق برتر می خواهیم راجب یکی از مرمریت های جدید و بسیار زیبا بنام مرمریت مشکی طلایی یا گلدن بلاک(بلک) بحث کنیم.( golden black )

سنگ گلدن بلک یکی از زیباترین سنگ ها معادن ایران است که رنگ زمینه آن مشکی تیره است و با رگه های سفید و طلایی پوشانده شده است. در صورت ممتاز سنگ گلدن بلک، رگه های طلایی نازک به مقدار زیاد قابل مشاهده می باشد. این رگه ها سنگ را بسیار زیبا و خاص می کنند به همین علت قیمت این سورت گلدن بلک از دیگر سورت های آن بیشتر می باشد. هرچه رگه های طلایی کم شود و رگه های سفید در این سنگ افزایش یابد این سنگ ضعیف تر قلمداد می شود و در نتیجه قیمت آن نیز کاهش می یابد.

سنگ مرمریت گلدن بلاک ساب پذیری فوق العاده بالایی دارد و در صورت استفاده از پالیشرهای مناسب درخشندگی خیره کننده ای پیدا می کند. این سنگ اندکی ضخیم تر بریده می شود تا شکستن آن در حین عملیات فرآوری کاهش یابد یا اینکه پشت آن توری چسبانده می شود. مرمریت گلدن بلاک بیشتر در فضاهای خاص و شیک مورد استفاده قرار می گیرد تا روح فضا را عوض کند. برای مثال برای فرش کردن کف لابی های ساختمان، یا استفاده در کف آسانسو، استفاده در کف واحد های شیک تجاری، استفاده در دیوار راهرو و پارکینگ به صورت نوار قابل استفاده می باشد. البته این سنگ در فضاهایی که هزینه زیاد اهمیت نداشته باشد به عنوان پله نیز به کار می روند که واقعا چهره ساختمان را متفاوت خواهند کرد. برای دریافت قیمت مرمریت گلدن بلاک یا خرید آن با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

سنگ گلدن بلاک در کارخانه های کشور فرآوری می شود و برای صادرات نیز طرفدارانی دارد. این سنگ بیشتر در کارخانه های مجهز بریده می شود و علت آن نیز قیمت بالای آن است. سنگ گلدن بلک به صورت خام نیز صادرات می شود که در اینصورت کوپ های سنگ از معدن به طور مستقیم وارد بندر بارگیری خواهند شد.

اخیرا که استخراج سنگ از معادن سنگ ایران با کیفیت بالاتری صورت می پذیرد، سنگ گلدن بلک نیز بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. سنگ گلدن بلک در سایز های ۴۰ طول در پروژه های داخلی مرسوم است که مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر تولیدات کارخانه ها بر اساس سنگ ۴۰ طول گلدن بلک متمرکز می باشد. بدین ترتیب سنگ اسلب گلدن بلک نیز واردات تولیدات کارخانه ها نیز شده است.

بدین ترتیب برای فرآوری سنگ اسلب مناسب از سنگ گلدن بلاک لازم است تا سنگ استخراج شده از معدن سایز های مناسب صادراتی داشته باشد. زمانی به کوپ خام سنگ، سنگ صادراتی اطلاق می شود که ابعاد بزرگی داشته باشد، تقریبا قالب صابونی باشد و رگه های شکستگی و ناخالصی در آند کمتر دیده شود.
سنگ مرمریت گلدن بلک

دارای زمینه مشکی یا نوک مدادی میباشد با خط ها و شال های طلایی و گاها سفید بر روی آن که جلوه ای بسیار زیبا به سنگ مرمریت گلدن بلک می بخشد. سنگ مرمریت گلدن بلک در معدن های متفاوتی در نقاط مختلف کشور استخراج میشود که از جمله سنگ مرمریت گلدن بلک در شهر محلات و شهر کاشان و همچنین شهر یزد میباشد

زمینه رنگی سنگ مرمریت گلدن بلک محلات نوک مدادی میباشد و خظ های طلایی آن نسبتا بیشتر و ریزتز نسبت به سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان میباشد.

سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان زمینه ای کاملا تیره داشته و گاها خط های سفید نیز در کنار خطوط طلایی نسبتا ضخیم خود نمایی میکند. سنگ مرمریت گلدن بلک جهت استفاده در حاشیه ها، قرنیزها، دور آسانسور، شمشیری راه پله و زیرپله بسیار مناسب میباشد. ترکیب سنگ مرمریت گلدن بلک با سنگهای کرم مانند سنگ مرمریت کرم طلایی آباده بسیار پیشنهاد میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک بصورت اسلب و تایل تولید و عرضه میشود. طراحان محترم اخیرا در طراحی های خود در فضاهای لابی بسیار از سنگ مرمریت گلدن بلک استفاده می کنند.

لینک های مرتبط:

منابع :

118stone

poshesh

akhbarsang

محصولات ما :

محصولات

مرمریت امپرادور ترک(امپرادور ترکیه)بیشتر ببینید

مرمریت کرم خویبیشتر ببینید

مرمریت دهبید اسپایدربیشتر ببینید

مرمریت مشکی نجف آبادبیشتر ببینید

مرمریت مشکی مارشالبیشتر ببینید

مرمریت مشکی گلدن بلکبیشتر ببینید

مرمریت کرم خوی اسپایدربیشتر ببینید

تراورتن سیلوربیشتر ببینید

مرمریت مشکی لاشتربیشتر ببینید

مرمریت کرم طلایی موج داربیشتر ببینید

مرمریت کرم طلایی بی موجبیشتر ببینید

مرمریت کاپوچینوبیشتر ببینید

مرمریت مشکی مارشال طلاییبیشتر ببینید

لوگو سایت

صنایع سنگ اتفاق برتر با بکارگیری کارشناسان متعهد و با تجربه و استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای فنآوری سنگ در دو خط تایل و اسلب ، تولید کننده مرغوبترین سنگ های ساختمانی از جمله: مرمریت ، تراورتن عباس آباد ،شکلاتی و سیلور با کیفیت صادراتی میباشد.صنایع سنگ اتفاق برتر با بهره گیری از مرغوبترین معادن کوپ مرمریت و تراورتن، محصولات متنوع و با کیفیت صادراتی تولیدی را در انبارهای فروش سنگ خود در شهرهای شیراز ، تهران، کرمان و کرمانشاه جهت مصارف داخلی عرضه می دارد.

آخرین مقالات